< Powrót do strony głównej

Piękny i promienny uśmiech jest czymś co pozwala nam dzień pod dniu dzielić swoją radość

z otaczającymi nas ludźmi. Na przestrzeni lat, zauważyłem ciekawą zależność.

Ludzie którzy mają piękne i białe zęby uśmiechają się dużo częściej.

Tym samym dobra energia wraca do nich ze zdwojoną siłą.

 

Dr Maciej Drosd

WYBIELANIE

 

Istnieje wiele powodów warunkujących barwę naszych zębów. Niektóre osoby posiadają naturalnie ciemny kolor zębów, a jeszcze inne z biegiem upływającego czasu dostrzegają, że ich zęby tracą na jasności i powodują tym samym uczucie dyskomfortu, braku pewności siebie. W większości przypadków jestem w stanie bardzo szybko i efektownie rozjaśnić kolor zębów moich Pacjentów nawet o kilka tonów. Stosując zaawansowane techniki wybielania mam pewność, że zmiana będzie bezpieczna i trwała, a moi Pacjenci będą uśmiechać się częściej.

 

WYBIELANIE SZYBKIE

Przy użyciu nowoczesnego akceleratora i strumienia światła najczęściej już podczas jednej wizyty zęby stają się jaśniejsze nawet o kilka kolorów. Zabieg trwa około godziny i natychmiast po jego zakończeniu moi Pacjenci uzyskują piękny i naturalnie błyszczący uśmiech. Cały pakiet składa się z profesjonalnego badania jamy ustnej przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną oraz zabiegu higieny jamy ustnej z usunięciem kamienia i piaskowaniem. Całości dopełnia zabieg wybielania zębów, który jest jak wisienka na torcie.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

To wyjątkowo skuteczny sposób dla osób oczekujących absolutnie spektakularnych rezultatów. W pakiecie poprzedzonym profesjonalną higieną, przygotowuję idealnie dopasowane nakładki do wybielania. Dodatkowo korzystam z produkowanego specjalnie dla mnie żelu przyspieszającego wybielanie i eliminującego nadwrażliwość.

WYBIELANIE PERMANENTNE

Pacjenci posiadający stare wypełnienia w widocznym odcinku uśmiechu lub mocno odbarwione zęby najczęściej chcą pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Wtedy proponuję wybielanie trwałe z użyciem licówek ceramicznych w bardzo jasnych odcieniach bieli. Dzięki mistrzowskiemu poziomowi, jaki reprezentuje mój zespół techników dentystycznych, nawet bardzo białe zęby wciąż wyglądają niebywale naturalnie.

 

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA MIŁE SPOTKANIE

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO MOJEGO CONCIERGE,

KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU O CIEBIE ZADBA.

Wysyłanie wiadomości do Concierge...

Wystąpił błąd wysłania. Wyślij wiadomość na: concierge@drosd.pl

Concierge otrzymał Twoją wiadomość.

Copyright © 2017 - Maciej Drosd