< Powrót do strony głównej

Maciej Drosd jest zdecydowanie Mistrzem w swoim fachu, który od początku zbudował duże zaufanie i dał mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.

 

 

Patrycja Przybysz

METAMORFOZA PATRYCJI

 

Do Klinki Pana Doktora Drosd dotarłam aż z UK, za namową mojej koleżanki, która mieszka w Toruniu i zawsze była dobrze zorientowana w temacie świetnych gabinetów stomatologicznych. Oczywiście się nie pomyliła i tym razem. Przepiękne otoczenie, bardzo miła obsługa, ogromne zaangażowanie oraz naprawdę indywidualne podejście do pacjenta. Jak zapewne większość z nas nie lubi chodzić do dentysty, tak i ja tego nie lubiłam, jednak... tym razem było wyjątkowo inaczej, gdyż wszystkie wizyty przebiegały w niezwykle miłej atmosferze, absolutnie bezstresowo, profesjonalnie, a przede wszystkim bezboleśnie. Z dodatkiem ogromnego poczucia humoru Pana Doktora, który odmienił mój uśmiech! Nie spodziewałam się, że moje nowe zęby będą tak naturalnie wyglądać - kolor i kształt jest idealny! Doskonale pasuje do mojego wizerunku. Na sam koniec mogę powiedzieć, że teraz na pewno znajduję dużo więcej powodów do uśmiechu, którego już nie ukrywam :) W moim telefonie jest i też znacznie więcej selfie - every moment matters ❤️

 

Dziękuję bardzo i do zobaczenia w przyszłym 2018 roku!

PROBLEM PACJENTA

1. kolor zębów

2. liczne wypełnienia

3. brak harmonii twarzy

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIE (LECZENIE)

1. plastyka dziąseł

2. dsd

3. rekonstrukcje peŁnoceramiczne emax

OSIĄGNIĘTY REZULTAT

Patrycja marzyła o uśmiechu harmonizującym z twarzą i podkreślającym naturalną urodę. Bardzo zależało jej na białym kolorze i kształcie znanym z telewizji. Dziś Patrycja jest bardzo szczęśliwa i uśmiecha się bez przerwy.

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA MIŁE SPOTKANIE

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO MOJEGO CONCIERGE,

KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU O CIEBIE ZADBA.

Wysyłanie wiadomości do Concierge...

Wystąpił błąd wysłania. Wyślij wiadomość na: concierge@drosd.pl

Concierge otrzymał Twoją wiadomość.

Copyright © 2017 - Maciej Drosd