< Powrót do strony głównej

Na każdym kroku - od początku do końca, czułam profesjonalizm, perfekcjonizm i przesympatyczną atmosferę. Po wejściu do gabinetu czekała na mnie zawsze dodatkowa dawka wspaniałego humoru, dzięki któremu zapominałam o jakimkolwiek stresie.

 

 

Magdalena Filipiuk

METAMORFOZA MAGDALENY

 

Już po pierwszym kontakcie telefonicznym poczułam się kimś ważnym. Zajęto się mną i moim "kłopotem" bardzo kompetentnie i z pełną życzliwością. Doktor Maciej Drosd fachowo przedstawił mi skuteczne możliwości rozwiązania mojego problemu stomatologicznego. W trakcie leczenia zaproponował mi również sposób rozwiązania moich problemów okołostomatologicznych, związanych ze sprawami laryngologicznymi, kierując mnie na fachowe leczenie. Każda wizyta w klinice jest dla mnie bardzo miła i wręcz wyczekiwana. Zabiegi, czasem mocno "krwiste", wykonywane w odpowiednim znieczuleniu, dawały mi komfort i pełne poczucie bezpieczeństwa. Na każdym kroku - od początku do końca, czułam profesjonalizm, perfekcjonizm i przesympatyczną atmosferę. Po wejściu do gabinetu czekała na mnie zawsze dodatkowa dawka wspaniałego humoru, dzięki któremu zapominałam o jakimkolwiek stresie. Dotychczasowy efekt leczenia jest już spektakularny, więc bez obaw i z zaciekawieniem czekam do jego końca. Wszystkim osobom, którym zależy na własnym uśmiechu, szczerze polecam doktora Macieja oraz cała jego fantastyczną ekipę.

PROBLEM PACJENTA

1. paradontoza

2. zniszczone zęby

3. braki kości

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIE (LECZENIE)

1. regeneracja kości

2. implanty

3. DSD i korony ceramiczne

OSIĄGNIĘTY REZULTAT

Magda jest osobą bardzo aktywną - uprawia sport, pracuje i opiekuje się dziećmi. Po leczeniu znów żyje pełnią życia. Pozbyła sie kompleksów, ciągle się śmieje i zaraża wszystkich optymizmem.

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA MIŁE SPOTKANIE

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO MOJEGO CONCIERGE,

KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU O CIEBIE ZADBA.

Wysyłanie wiadomości do Concierge...

Wystąpił błąd wysłania. Wyślij wiadomość na: concierge@drosd.pl

Concierge otrzymał Twoją wiadomość.

Copyright © 2017 - Maciej Drosd