< Powrót do strony głównej

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za profesjonalne podejście, za poczucie bezpieczeństwa, za wsparcie, empatię, za opowiadanie kawałów, które rozluźniały mnie w momentach, gdy strach sięgał zenitu.

 

 

Julita Marcinkowska

METAMORFOZA JULITY

 

Do dr Macieja Drosd trafiłam w momencie, gdy już zupełnie przestałam się uśmiechać i to wcale nie dlatego, że nie miałam powodów do śmiechu, ale zwyczajnie zaczęłam wstydzić się swoich brzydkich zębów. Miałam widoczną wadę zgryzu, braki w uzębieniu, a co gorsze potworny lęk przed leczeniem stomatologicznym, który objawiał się szczękościskiem gdy tylko przekroczyłam próg gabinetu. Prawdziwy dramat…

 

Ale miałam też ciche marzenie, aby móc uśmiechać się tak szczerze i szeroko kiedy tylko będę miała na to ochotę. I udało się! Właśnie dzięki temu, że jakimś cudem trafiłam do Pana Macieja Drosd. Nareszcie mogę cieszyć się swoimi pięknymi, zdrowymi zębami i uśmiechać się do ludzi każdego dnia. Zyskałam to co najważniejsze - pewność siebie. Do leczenia uśmiechu udało mi się przekonać mojego męża, który również panicznie bał się dentysty. Dzięki wyjątkowej, wręcz ujmującej atmosferze panującej w gabinecie jak i niesamowicie pozytywnej aurze jaką roztaczali profesjonalni Specjaliści oraz cudownie opiekuńczy Personel udało nam się przełamać strach i spełnić nasze marzenie. Leczenie trwało kilkanaście miesięcy i był to dla mnie trudny okres, bo strach naprzemiennie przeplatał się z radością, ale ku memu zdziwieniu polubiłam te wizyty! Nigdy nie zapomnę tej chwili, gdy po raz pierwszy zobaczyłam siebie w nowych zębach! Po prostu nie mogłam się napatrzeć! To były niesamowite emocje, wzruszenie i łzy szczęścia…

 

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za profesjonalne podejście, za poczucie bezpieczeństwa, za wsparcie, empatię, za opowiadanie kawałów, które rozluźniały mnie w momentach, gdy strach sięgał zenitu. Jestem wdzięczna również za ocean cierpliwości i wyrozumiałości, za fantastyczny kontakt, za nastrojową muzykę, za pyszną kawę, ale przede wszystkim za wyleczenie mojego uśmiechu. Za to, że wreszcie mogę się uśmiechać. Jestem bardzo szczęśliwa. Moje dzieci również stały się pacjentami Pana Macieja i bardzo chętnie przyjeżdżają na wizyty kontrolne. Szczerze polecam dr Macieja Drosd - uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Jeszcze raz dziękuję!

PROBLEM PACJENTA

1. uśmiech dziąsłowy

2. kolor zębów

3. zęby zniszczone przez złe leczenie

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIE (LECZENIE)

1. implanty

2. plastyka dziąseł

3. DSD i licówki ceramiczne

OSIĄGNIĘTY REZULTAT

Julita uśmiecha się niemal bez przerwy. Do tego stopnia pokochała swój nowy uśmiech, że nie może się na niego napatrzeć, przez co prawie zamieszkała w lusterku. Z przymróżeniem oka mówi, że jest posiadaczką najpiekniejszego uśmiechu w Kruszwicy.

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA MIŁE SPOTKANIE

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO MOJEGO CONCIERGE,

KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU O CIEBIE ZADBA.

Wysyłanie wiadomości do Concierge...

Wystąpił błąd wysłania. Wyślij wiadomość na: concierge@drosd.pl

Concierge otrzymał Twoją wiadomość.

Copyright © 2017 - Maciej Drosd